حضور افراد متخصص در بخش کشاورزی در مجلس شورای اسلامی برای بهبود مسایل این بخش ضروری است.

ارسال توسط : admin2

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، اسکندری در برنامه میز اقتصاد افزود: حضور متخصصان کشاورزی در مجلس می تواند ضمن قانون گذاری درست، پیگیری و نظارت بر اجرای اسناد بالادستی زمین مانده حوزه کشاورزی را به همراه داشته باشد.

وزیر اسبق جهاد کشاورزی تاکید کرد: ضرورت دارد که در بخش کشاورزی، متخصصان این بخش اقدام به کاندیدا شدن برای مجلس شورای اسلامی کنند تا با رای بالا از سوی کشاورزان و بقیه مردم بتوانند مشکلات بخش کشاورزی مجلس را حل کنند.

وی تصریح کرد: در این زمینه مثالی می زنم که از اتفاق اخیرا هم اتفاقا افتاده و حدود یک هفته اخبار صدا و سیما متوجه آن بود و ان بحث محصول آزاد و نیز بحث الگوی کشت بود.

وزیر اسبق کشاورزی اظهار داشت: در گزارشات خبرنگاران هم که به درستی به آن می پرداختند هم این سوال دنبال می شد که این طرح الگوی کشت چرا اجرا نمی شود. حتی وزرای سابق هم از الگوی کشت و چرایی اجرا نشدن آن سخن به میان می آوردند.

اسکندی خاطر نشان کرد: الگوی کشت باید در ابتدا قانون شود. لذا این طرح با یک بخشنامه ارشادی در کشور اجرا نمی شود. لذا حتما باید قانون شود و قانون شدن آن به عهده مجلس شورای اسلامی است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.